Subskrybuj: Posty | Komentarze

Wielka logistyka dokumentów

Wielka logistyka dokumentów

Prowadzisz firmę, która otrzymuje bardzo dużo korespondencji? A może jesteś kierownikiem regionalnym w korporacji i w Twoim biurze pracuje kilkaset osób? Na pewno zdarza się, że z rezygnacją patrzysz na wpływające do firmy dokumenty. Niejednokrotnie, zanim trafią do odpowiedniej osoby, mija kilka godzin, a później, kiedy korespondencja znów jest potrzebna, okazuje się niemożliwa do znalezienia. To nic dziwnego. W firmie, w której każdy ma swoje obowiązki, chaos do obiegu dokumentów może zostać wprowadzony w każdej chwili, bez zamiaru żadnej z uczestniczących w nim osób. Jest na to rozwiązanie. Nazywa się Rhenus Data i znajdziesz je na stronie www.rhenus-data.pl. Jest to firma, która od 2001 roku świadczy w Polsce usługi z zakresu obiegu dokumentów. Rhenus Data Office Polska wchodzi w skład międzynarodowej grupy logistycznej, która przejmuje od swoich klientów wszystkie działania związane z obiegiem dokumentów.

Oferta Grupy Rhenus to przede wszystkim oparty na zaufaniu i kompetencjach outsourcing. Pierwszym proponowanym przez Rhenus Data Office narzędziem jest kancelaria pocztowa. To centrum dowodzenia przesyłkami, zwykłymi oraz elektronicznymi, które na przykład sprawi, że zapytania spływające na ogólny adres e-mailowy będą rozsyłane do osób, które zajmują się daną tematyką. Kancelaria pocztowa odrzuci zbędne przesyłki reklamowe i rozdzieli pocztę, a także dopilnuje terminowych wysyłek.

Kolejnym rozwiązaniem ułatwiającym pracę, które ze swojej strony oferuje Rhenus Data, jest digitalizacja dokumentów. Wykonywana na bieżąco sprawia, że najważniejsza poczta lub inne dokumenty będą dostępne dla każdego. Jest to bardzo ważne w przypadku konieczności przesłania dokumentów do osoby, która pracuje zdalnie lub jest w delegacji. Wcześniej zeskanowane dokumenty, oczywiście oznaczone klauzulą poufności, łatwo dotrą do osób, które będą ich potrzebować. Podobnie jak Ty, tak Rhenus Data ma świadomość, że nie wszystkie treści powinny ujrzeć światło dzienne. Profesjonalizm pracowników naszej firmy sprawia, że nie musisz obawiać się powierzyć im dokumenty skierowane do zniszczenia. Na stronie internetowej www.rhenus-data.pl możesz zobaczyć, jak przebiega ten proces. Oprócz tych zadań, Rhenus Data także osuszy zalane dokumenty, stosując zaawansowaną technologię powstrzymania rozpadu celulozy, a także świadczy usługi przewozowe. Sprawdź, w jaki sposób Rhenus Data może ułatwić i przyspieszyć pracę w Twojej firmie.