Subskrybuj: Posty | Komentarze

Spraw super gadżet swojej firmie

Spraw super gadżet swojej firmie

Praktycznie każde przedsiębiorstwo istniejące na rynku chce się reklamować w taki sposób, aby być przez klientów zapamiętanym i wzbudzić w nich lojalność dla marki. Dlatego stara się ono co jakiś czas rozdawać gadżety firmowe. Czasy, kiedy królowały kubki i długopisy z logo minęły, gdyż wymagający klient oczekuje coraz to bardziej funkcjonalnych gadżetów. Dlatego dużym zainteresowaniem cieszą się obecnie pendrive’y czy torby płócienne.

Reklama w Google Adwords – Oliwier Matyla

Po co gadżet?

Gadżety firmowe przydają się w wielu sytuacjach. Szczególnie wtedy, kiedy jesteśmy na targach branżowych i chcemy aby osoby, które były zainteresowane naszym stoiskiem, otrzymały w zamian coś, co będzie im o nas przypominać. Dobrze jest też je rozdawać swoim stałym klientom – na pewno docenią oni prosty i funkcjonalny gadżet. Jeżeli kogoś obdarowujemy to często czuje on podświadomie, że musi się jakoś odwdzięczyć – na przykład kupując nasz produkt. Najlepiej jest albo dobierać gadżety firmowy do osoby, która go otrzyma, np. dla kobiety torba materiałowa a dla pana pendriva albo robić gadżety z uwzględnieniem działalności firmy, np. sprzedawca alkoholi może podarować klientowi otwieracz do piwa.

Najfajniejsze gadżety

Zebraliśmy poniżej zestawienie najbardziej lubianych przez klientów gadżetów firmowych.
Torby płócienne to rzecz, którą pokochały kobiety. Ekologiczne, wielorazowe, służą nie tylko do przenoszenia zakupów, ale także są świetnymi torbami na rzeczy z siłowni czy śniadanie do pracy. Ważne, aby torba materiałowa miała fajny, nowoczesny kolor i interesującą grafikę bądź napis. Jeżeli torba będzie miała nasze logo bądź nazwę na całej powierzchni, to mogą się spotkać z pewną niechęcią. Ale za to grafika współgrająca z asortymentem plus logo na odwrocie to strzał w dziesiątkę.
Panowie cenią sobie najbardziej gadżety elektroniczne takie jak pendrivy, powerbanki czy etui na karty pamięci. Oczywiście z wygrawerowanym logo przedsiębiorstwa. Ceni się je głównie za funkcjonalność oraz za to, że są przydatne na co dzień. Mężczyźni o wiele bardziej wolą gadżety, które spełniają określone funkcje. Właśnie z myślą o panach tworzy się takie przedmioty, które będą miały szersze zastosowanie, np. otwieracz do piwa będący jednocześnie pendrivem czy karty ninja – klucz, nożyk, centymetr w jednym.
Innymi, bardzo lubianymi gadżetami firmowymi, są te nietypowe. Często nawet klient nie wie, że coś takiego istnieje i że bardzo ułatwiłoby mu to sprawę. Do takich przedmiotów należą np. specjalne etui do telefonu, które można podwiesić na kontakcie podczas ładowania, żeby nasz telefon nie leżał na ziemi czy w innym niepożądanym miejscu. Dla miłośników psów produkowane są specjalne opakowania na woreczki w kształcie kości, które można przytroczyć do kluczy i już zawsze będziemy je mieli pod ręką na spacerze.
Dobrze dopasowany i ciekawy gadżet ucieszy każdego – czy to pracowników, czy klientów czy kontrahentów. Warto jest więc zapoznać się z ofertami firm produkujących takie przedmioty i zaopatrzyć się w nie. Na pewno będzie to z pożytkiem dla naszego przedsiębiorstwa.